תפריט סגירה

ארגזים למעבר דירה

ארגזים למעבר דירהחברת האוס יודעת לקשר אתכם עם האנשים הנכונים המציעים שירותי מעבר דירה מקצועיים שיוכלו להפוך את מעבר הדירה שלכם לחלק, ובין היתר עם בעלי עסקים המספקים ארגזים למעבר דירה. העברתם שעות אחר חיפוש הדירה האולטימטיבית, הדירה שלא תשרה עליכם תחושה של מקלט זמני, אלא כבית, עד שמצאתם אותה, הדירה ה-אחת (עד לסיום תום חוזה השכירות, אלא אם הצלחתם לקנות אחת, ועל כך ברכותינו). השלב הבא הוא להתחיל באריזות. וכאמור, אריזה ופריקה מתחילה ונגמרת בארגזי קרטון.

 

ארגזים למעבר דירה – התפריט לאורז

קיים מבחר רב ומגוון של ארגזים למעבר דירה, בגדלים שונים, באיכות שונה, ואפילו ברמת עובי שונה. המדריך הבא יסייע לכם להבין באילו ארגזים רצוי שתשתמשו ועבור מה:

• אריזת חפצים שבירים – אריזת חפצים שבירים מלווה בחשש מתמיד שמא נמצא את הארגז קרטון שלנו מלא בשברי זכוכית. ובדיוק כדי להימנע מהסוגיה הזו, תוכלו לעטוף את החפצים השבירים בנייר בועות, הפצפץ, ולאחסנם בקרטון דו-גלי, קרטון חזק ועמיד.

• אריזת בגדים – בגדים שאנו מקפלים ומכניסים לארון ניתן להעביר ללא חשש בארגזים סטנדרטיים. לעומת זאת, בגדים שיש לתלות, חשוב לארוז בצורה מושכלת. בגדים לתלייה ניתן לארוז בארגז ייעודי עבור תליית בגדים, כלומר ארגז שבו מותקן וו-תלייה. כך לא תחששו שמא הבגדים יתקמטו או יזוקו.

• קרטונים חדשים – נכון, מדובר בקרטונים יקרים יותר, אבל ייתכן שהם ישתלמו לכם יותר. מדובר בקרטונים חדשים שלא נעשה בהם אף שימוש לכן הם חזקים ועמידים יותר. בנוסף לכך, הם יבטיחו לכם שתכולת הדירה שלכם לא תתלכלך או תיקרע.

• קרטונים משומשים – גם כאן מדובר במגוון רחב של קרטונים משומשים, החל מקרטונים משומשים במצב איכותי ונקי ועד לקרטונים משומשים שרצוי שלא להשתמש בהם. מדובר בפתרון אחסון זול ומשתלם בעיקר לאחסון חפצים זולים וקלים, שנדאג לגביהם פחות.

 

טיפים לתהליך האריזה

ישנן תיאוריות וגישות שונות עבור תהליך האריזה. ההמלצה היא לארוז באופן מסודר, כשבכל פעם מתמקדים בחדר אחר. חשוב לרשום על הארגזים באופן מסודר וברור מהי תכולתו של כל ארגז ולאיזה חדר הוא מיועד. כך אתם מייעלים את התהליך לחברת ההובלה שתפרוק את הארגזים ישירות בחדר להם הם מיועדים. אך אם אינכם רוצים להסתבך כעת עם מסקנטייפ וארגזים, חברה מקצועית תלווה אתכם לאורך כל תהליך המעבר ותתאים לכם את השירות הנכון.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל