תפריט סגירה

ארגזי קרטון למעבר דירה

ארגזי קרטון למעבר דירהארגזי קרטון למעבר דירה מגלמים תפקיד חשוב מאוד ביום המעבר ולכן מומלץ להצטייד בהם. חברת האוס תשדך לכם את החברה המספקת שירותי מעבר דירה, ומציעה מבחר מגוון ורחב של ארגזי קרטון חדשים ומשומשים, איכותיים מאוד, חברה אשר תחסוך לכם את הטרחה בלשוטט ולחפש אחר ארגזים. האוס עובדת עם למעלה מ-35 חברות ומנתבת אתכם אל השירות הנכון עבורכם.

ארגזי קרטון למעבר דירה – תפריט פתרונות האחסון

מי ידע שתחום הקרטונים הוא תחום כל כך רחב ושמיש? הנה מספר ארגזי קרטון למעבר דירה שחשוב שתכירו:

• קרטון לתליית בגדים – מדובר בפתרון האריזה האולטימטיבי שיחסוך לכם שעות רבות של גיהוץ כדי להחזיר את הבגדים המקומטים לצורתם הטבעית. במקום לקפל את הבגדים, תוכלו פשוט להעביר אותם כפי שהם באמצעות קרטון שבו מותקן וו תלייה שישמור על הבגדים בקפידה.

• קרטון דו גלי לאחסון חזק ועמיד – החפצים שאנחנו דואגים להם יותר מכל הם חפצים עדינים ושבירים שדורשים אריזה זהירה. קרטון דו גלי הוא מצוין עבור החפצים הללו וידאג שגם אם משאית ההובלה תיתקל בבאמפר, הם יישארו שלמים. בנוסף, הקרטון הדו גלי הוא יעיל לאחסון של חפצים כבדים כמו ספרים ועוד.

• גליל ניילון בועות – הידוע גם בתור ה"פצפץ". נכון, אין מדובר בארגז קרטון, אך אין ספק שהוא אביזר נלווה לאריזה. מלבד היותו חומר גלם נהדר להעביר עמו את הזמן, הוא גם חשוב לתהליך המעבר והאריזה. באמצעות ניילון הבועות, אנחנו אורזים את החפצים השבירים וכך דואגים לשלמותם.

• קרטונים סטנדרטיים – קיימים קרטונים בגדלים רבים שמשמשים לאחסון של חפצים שונים, פחות כבדים, החל מבגדים שאין צורך לתלות אותם ועד לצעצועים, למשל.

טיפים לאריזת דירה

ראשית, חשוב להתחיל בתהליך האריזה בהקדם האפשרי, אך לא מוקדם מדי. אכן, זה נשמע כמו צופן שקשה לפענח אותו. רצוי שלא לארוז מוקדם מדי, למשל חודש-חודשיים לפני תאריך המעבר, משום שאתם עתידים לבלות את הזמן הזה מצטופפים בין ארגזי קרטון. ואינכם מעוניינים לגור במזבלה, נכון? מצד שני, השארת פעולת האריזה ליום-יומיים האחרונים שלפני המעבר היא אינה מומלצת. רצוי להתחיל באריזה כשבוע-שבועיים לפני יום המעבר, תלוי בזמן הפנוי שלכם וביכולות האריזה שלכם. אם אתם מעוניינים לחסוך בזמן, ולארוז באופן יעיל ושימושי תוכלו לשכור שירותי אריזה מקצועיים.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל