תפריט סגירה

העברת דירה

העברת דירהחוזה השכירות שלכם מסתיים? נמצאים לקראת העברת דירה ואין לכם מושג מהיכן להתחיל? האוס היא חברה מקצועית אשר תלווה אתכם לארוך כל התהליך ותכוון אתכם אל אנשי המקצוע המתאימים: שיפוצניקים, מובילים ועוד. בימינו אין מקום לדאגה, מכיוון שניתן למצוא שירותים המכסים את כל הפעילויות הסטנדרטיות של מעבר לדירה חדשה. האוס מציעה גם שירותי SOS מיוחד ומפנה את הלקוח לאנשי מקצוע העוסקים בתיקון תקלות דחופות כמו תקלות אינסטלציה או חשמל.

 

אילו שירותי העברת דירה ניתן למצוא היום

בין אם אתם סטודנטים שיש להם מעט חפצים להעביר, ובין אם אתם משפחה מרובת ילדים, תמיד תוכלו למצוא את השירות הנכון עבורכם. אלה כמה מבין השירותים הנפוצים ביותר:

• שירותי אריזה – במסגרת שירותים אלה תוכלו ליהנות מפרי עמלם של אורזים מקצועיים העוטפים את החפצים שלכם בעדינות ובזהירות ומכינים אותם לקראת המעבר למקום משכנם החדש. שירותי האריזה מתאימים במיוחד לאנשים שאין באפשרותם לקחת חופש מהעבודה כדי לארוז או לאנשים מבוגרים ובעלי מוגבלויות שאין בכוחם לבצע את האריזה באופן עצמאי.

• שירותי ניקיון בכניסה לדירה החדשה – חברה מקצועית מציעה שירותי ניקיון לכל מי שמעוניין להיכנס לדירה חדשה ונקייה. אז אם ביצעתם שיפוץ בדירה החדשה והשיפוצניקים השאירו לכלוך רב, ואם אתם יודעים שלפניכם גרו בדירה דיירים בעייתיים, כדאי להשתמש בשירותיה של החברה.

• שירותי פירוק והרכבה של רהיטים – אם אין לכם תואר בהנדסת מכונות או ניסיון בפירוק והרכבה של רהיטים, כדאי שתשאירו זאת למקצוענים. אחרי הכול, אינכם רוצים לעבור לדירה החדשה שלכם ולגלות כי אתם מבזבזים שעות בהרכבת שולחן העבודה שלכם.

• שיפוצים – אם אתם מעוניינים לבצע כמה שינויים בדירה החדשה לפני המעבר הגדול, כדאי לפנות למומחים. כך תוכלו להעריך את הזמן שיידרש לביצוע שיפוצים כמו תיקון אינסטלציה, החלפת שיש וכדומה.

 

משתמשים בחומרים איכותיים

אם זו לא הפעם הראשונה שלכם שבה אתם מבצעים העברת דירה, ואתם מעוניינים לארוז את החפצים שלכם באופן עצמאי מבלתי להשתמש בשירותי אריזה, דאגו לרכוש חומרים איכותיים. ארגזים ישנים שנאספו ליד פח האשפה עלולים לפגוע בחפצים כמו ספרים או דברי מזון. משום כך, חשוב לקנות ארגזים וחומרי אריזה איכותיים מחברה מקצועית.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל