תפריט סגירה

חבילות לעוברים דירה

ניתן למצוא חבילות לעוברים דירה במחירים הוגנים שיכולות להקל על המעבר הצפוי לדיירים. כל מי שחווה אי פעם מעבר דירה, יודע להגיד כי מדובר בתקופה לחוצה. לא זו בלבד שפעמים רבות יש צורך להיפרד ממשפחה או מחברים קרובים, אלא שאנשים לא מעטים לוקחים ימי חופש לעבודה רק כדי לפרק את הרהיטים, לארוז אותם ולחכות למובילים. בזכות החבילות של האוס ניתן לחסוך בזמן וליהנות ממגוון רחב של שירותים. הצוות המקצועי מתאים את החבילה ללקוח לפי לדרישותיו, מפנה אליו את אנשי המקצוע הנכונים ודואג שלא ירמו אותו מבחינת המחיר.

למי מתאימות חבילות לעוברים דירה

החבילות מתאימות למגוון רחב של אוכלוסיות. אלה כמה מהנפוצות שבהן:
• משפחות מרובות ילדים – כאשר משפחה סטנדרטית בת כשש נפשות מעוניינת לעבור דירה, עליה להתמודד עם אריזת החפצים הרבים. גם לאחר שההורים, ולעתים אף הילדים, זורקים את החפצים הבלתי רצויים או נותנים אותם לחבריהם, יש צורך להעביר חפצים רבים נוספים. משפחות אלה נעזרות לא פעם בשירותי אריזה של מומחים ובכך חוסכות לעצמן זמן יקר באיסוף כל החפצים ובהכנתם לקראת המעבר.

• סטודנטים – הסטודנטים ידועים כעם עסוק ותפרן. צעירים אלה לומדים מהבוקר עד הליל, מתכוננים לקראת המבחנים ועובדים בעבודות מזדמנות כדי לממן את התואר. למרבה המזל, לסטודנטים מוצעות לא פעם חבילות מעבר מוזלות, והם יכולים לנצל אותן ולחסוך בזמן יקר, בדיוק כאשר חוזה השכירות שלהם מסתיים.

• זוגות צעירים – התחתנתם לא מזמן? מזל טוב! כעת אתם עוברים לדירת החלומות הראשונה שלכם כזוג צעיר. אך אבוי, אתם מבחינים בלכלוך איום שהשאירו הדיירים הקודמים שהיו מדירתכם – קירות המטבח מוכתמים בשמן, הקיר סובל מעובש ועל החלונות פזורים להם כתמי צבע שאינם יורדים. אם אתם רוצים לשפר את המצב במהירות, כדאי להזמין שירותי ניקיון דירה לפני כניסה. בינתיים, תוכלו לשהות כמה ימים אצל ההורים עד שהעובדים המקצועיים יבצעו את העבודה.

 

כשנוצר הצורך לבצע שיפוץ

חבילות לעוברים דירה כוללות לא רק שירותים כמו ניקוי דירה לפני מעבר או שירותי אריזת חפצים לקראת הדירה החדשה, אלא גם שירותי שיפוץ. לעתים יש צורך לבצע שורה ארוכה של שיפוצים רציניים לקראת המעבר ההולך וקרב – לבדוק את האינסטלציה, להעביר נקודות חשמל או לשבור את הקיר המפריד בין המטבח לסלון. אם אתם מחפשים אינסטלטור, חשוב לפנות לחברה מנוסה ומיומנת שתנתב אתכם אל איש המקצוע הטוב ביותר.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל