תפריט סגירה

חבילות מעבר דירה

חבילות מעבר דירההחבילה מתקשרת אצלנו לחבילה פיזית של חפצים. ואכן, אם אתם עוברים דירה, חבילות מעבר דירה בהחלט יכולות לכלול קרטונים ממוחזרים (לשמירה על איכות הסביבה), סרט הדבקה, אקדח לסרט הדבקה ונייר אריזה מיוחד לכלי זכוכית. את כל אלה ניתן למצוא אצל חברה מקצועית, ואף יותר מכך. בחברת האוס תגלו שיש עולם שלם של שירותים מקצועיים שיעזרו לכם לבצע את המעבר בהצלחה.

 

חבילות מעבר דירה – מה הן כוללות

עוברים דירה בשעה טובה? חבילות למעבר דירה משתנות בהתאם לדרישותיו של הלקוח. זה הזמן להכיר כמה שירותים טובים:

• שירותי אריזה – והפעם אתם לא אורזים לבד. אנשי המקצוע המיומנים מגיעים עד אליכם כדי לעטוף את הכלים השבירים שברשותכם בנייר מיוחד, לפרק את הרהיטים העדינים ולהניח אותם בזהירות על גבי משאית ההובלות.

• שירותי פריקה – הגעתם ליעדכם החדש. כעת אתם צריכים לחבר את כל הרהיטים מבלי להתבלבל בין הרגל הקדמית לאחורית של הכיסא. מובילים מומחים יכולים לבצע עבורכם את העבודה בקלות וביעילות.

• ניקיון דירה חדשה – אחד המכשולים המשמעותיים שבכניסה לדירה חדשה הוא התמודדות עם הלכלוך שהשאירו הדיירים שגרו בה לפניכם. אתם יכולים לבלות שעות בקרצוף השיש של המטבח או בניקוי ארון הבגדים שהושאר לכם. אך מה אם היו אומרים לכם שאתם יכולים להיכנס לדירה חדשה ונקייה? זה בדיוק הזמן המתאים להזמין שירותי ניקיון דירה חדשה, לתת למקצוענים לעשות את העבודה ורק להריח את הריח הנעים בכניסה לבית.

• כאן משפצים – אם אתם מעוניינים לשדרג את הדירה שאליה אתם עוברים, כדאי להשכיר את שירותיהם של שיפוצניקים מיומנים. כך תימנעו מבעיות אינסטלציה, תוכלו להרחיב מעט את הבית וליהנות מדירה משופצת להפליא.

 

בוחרים את החברה הנכונה

חברות רבות מציעות חבילות מעבר דירה לכל הדיירים המעוניינים להתחדש בדירה נקייה וחדשה יותר, אך האם כל חברה מתאימה לכם? לפני שאתם מזמינים שירותי ניקיון, שיפוצים או מעבר, כדאי לבדוק את החברה שעם נציגיה אתם מדברים. כמה שנות ניסיון יש לחברה? האם מדובר בחברה מומלצת? אם אתם מעוניינים לחסוך מעצמכם את הטרחה שבחיפוש אנשי מקצוע, פנו לחברה מנוסה המרכזת את כל השירותים יחד ויודעת לכוון אתכם לאנשי מקצוע אמינים.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל