תפריט סגירה

חבילת ניקיון

חבילת ניקיוןחתמתם על חוזה דירה חדש? מחפשים חבילת ניקיון? ברכותינו. לפני שתוכלו לעבור באופן רשמי, עליכם לארוז את תכולת הדירה הקודמת ולנקות את הדירה החדשה. כשאנו עוברים דירה, איננו יודעים תמיד איזה שירות מתאים לנו. חברת האוס שומרת על קשר עם מגוון רחב של אנשי מקצוע. כאן תוכלו למצוא חבילות ניקיון כמו גם חבילת "הכול כלול" – חבילות המציעות ביטוח ושורה ארוכה של תיקונים ללא תשלום.

 

חבילת ניקיון – ראש נקי ורגוע בבית נקי ומסודר

תהליך הניקיון בעת מעבר הדירה עשוי להיות ארוך ומתיש. חבילת ניקיון מקצועית משתנה בהתאם לדרישות הלקוח. אלה כמה מבין השירותים החשובים שלה:
• ניקוי חלונות – מסתמן שחלקנו דואגים לנקות את החלונות לקראת פסח או לקראת מעבר דירה. מה שאומר שייתכן שהחלונות בדירה החדשה שלכם יהיו מאוד לא נקיים, יתכסו בלכלוך, זיהומים והצטברויות רבות של אבק ועובש. צוות ניקיון מקצועי ידאג לכך שחלונות הבית שלכם יהיו נקיים כלפי פנים וכלפי חוץ.

• הסרת כתמים קשים – אם ניסיתם לשפשף את האריחים בבית או את האמבטיה ודבר לא עזר, ייתכן שאתם זקוקים למכשור מתקדם ולחומרי ניקיון איכותיים. חברת ניקיון מקצועי תסיר את הכתמים הקשים ביעילות ובזריזות.

• ניקיון מערכות ישיבה – הספות והכיסאות המרופדים שלנו הם קרקע פורייה להצטברויות אבק, חיידקים, זיהומים ולכלוכים. לכן, כדי להתחיל את מעבר הדירה בסימן מרענן ונקי, חשוב לדאוג לנקות את הספות. זכרו שהסלון הוא אחד האזורים החשובים ביותר בבית, ולכן כאשר תרצו לארח בביתכם חנוכת בית או סתם מפגש חברים חביב, האירוח יתבצע בסלון על גבי הספות הללו.

 

איך לבחור בחברת ניקיון מקצועית?

הניקיון משפיע רבות על בריאותנו ותחזוקתנו. כפי שנדאג להתקלח על בסיס יומיומי ולטפח את עצמנו ככל שניתן או להתגנדר לפני ריאיון עבודה, כך ראוי גם לדאוג לדירתנו, בייחוד בעת מעבר הדירה. לכן, חשוב לבחור בחברת ניקיון מקצועית ואיכותית, שידועה כמספקת עבודה אמינה, עומדת בזמנים ומציעה ביטוחים שונים. שימו לב, חשוב לוודא שחברת הניקיון מספקת ביטוח משום שאם חלילה הציוד היקר לכם ייפגע או יינזק, לא יהיה לכם מענה מצד איש. בנוסף, אם אתם מעוניינים להבטיח כי אנשי המקצוע מספקים שירותים אמינים, תוכלו לפנות לחברה שתנתב אתכם אליהם במחירים נוחים, תוך ליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל