תפריט סגירה

חבילת שיפוץ

חבילת שיפוץבשלב מסוים מגיע הרגע שבו אתם צריכים לבצע שיפוצים: האריחים במטבח כבר לא מה שהיו פעם ואולי גם צריך לשבור את הקיר ולאחד בין הסלון לפינת האוכל. כך או כך, אתם מחפשים חבילת שיפוץ שתתאים לדרישותיכם ותעניק לכם את המענה הדרוש במחיר הוגן בהחלט. חברת האוס עובדת עם מגוון רחב של קבלנים העוסקים בתחום השיפוץ. כאן תוכלו למצוא את כל השירותים הנחוצים לכם במחירים הוגנים, ללא תיווך ותוך דאגה שהקבלנים לא ירמו אתכם במהלך ביצוע השיפוץ.

 

חבילת שיפוץ – מה היא כוללת

השיפוצים הם קטגוריה נרחבת של פעילויות שונות. אלה כמה שירותי שיפוצים שכדאי להכיר:
• החלפת ריצוף – נמאס לכם לראות את האריחים הלבנים בחדר האמבטיה, ואתם מעוניינים להחליף אותם לאריחים ורודים המעוטרים בפרחים עדינים? זהו בהחלט הזמן לקרוא לשיפוצניקים, רק הביאו בחשבון את העניין שמדובר במלאכה לא פשוטה. חבילת שיפוץ הכוללת החלפת ריצוף כרוכה בהסרת הריצוף הישן, ניקוי השטח משאריות של דבק וטיט והדבקה של הריצוף החדש.

• שירותי אינסטלציה – יש לכם סימני עובש על הקירות? מרגישים בריח המטריד של הלחות בבית? ייתכן שיש לכם בעיה בצנרת. אינסטלטורים מקצועיים יבצעו בדיקה מקיפה באמצעות כלים מתקדמים, יאתרו את הנזילה בצנרת ולאחר מכן יבצעו את התיקון הדרוש.

• שבירת קירות – לעתים יש צורך לשבור קיר כדי להרחיב חלל מסוים בבית כמו סלון או שני חדרי שינה שמעוניינים לאחד לחדר אחד. מדובר בפעולה מורכבת המצריכה את אישורו של האדריכל.

• החלפת שיש – שיש תקין במטבח חיוני לניהול תקין של המטבח והכנת הארוחות בו. כאשר השיש נסדק, חשוב להחליף אותו בשיש חדש. כדי לעשות זאת, מפרק תחילה השיפוצניק את השיש הישן וניגש למלאכת ההתקנה של השיש החדש.

• החלפת ארונות מטבח – קיבלתם ארונות ישנים כשנכנסתם לראשונה לדירה? הגיע הזמן להחליף את הארונות האלה בארונות חדשים ויפהפיים, ולשם כך לקרוא לאנשי מקצוע המבינים בתחום.

 

דואגים לדירה החדשה

חבילת שיפוץ מתאימה במיוחד למי שמעוניין לבצע שיפוץ בדירה חדשה. מה נחמד להיכנס לדירה חדשה ומשופצת? בנוסף לשירותי השיפוץ, חשוב לשקול להזמין שירותים נלווים כמו ניקוי דירה לאחר שיפוץ. שירות זה יסייע לכם להיפטר מכתמי צבע וטיט שהושארו על ידי השיפוצניקים, כתמים עקשניים שלא יורדים בקלות מהחלונות או מקירות הבית.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל