תפריט סגירה

טיפים למעבר דירה

טיפים למעבר דירהכבר בחנתם כל כך הרבה דירות משונות עד שלרגע חששתם שלא תוכלו למצוא דירה, ותיאלצו לחזור לגור עם ההורים, עד שנתקלתם בדירה שהפיגה את החששות. חתמתם על החוזה בהתרגשות, שהתחלפה ללחץ. ממה מתחילים עכשיו? קודם כל, אתם צריכים לדעת אילו שירותים מתאימים לכם, וכאן חברת האוס באה לעזרתכם ודואגת לקשר אתכם עם אנשי המקצוע הנכונים. כמו כן, החברה עובדת עם בעלי מקצוע כמו חשמלאים ואינסטלטורים במסגרת שירות SOS. כך שאם יש לכם הפסקת חשמל באמצע הלילה, אתם יודעים למי לפנות.

 

טיפים למעבר דירה – המדריך המלא

מעבר דירה הוא לא נושא פשוט, כך שאל תחששו שאתם היחידים שמתקשים בנושא. הנה מספר טיפים למעבר דירה מוצלח:
• להזמין מראש – בדרך כלל חוזי הדירה מסתיימים ונחתמים בקיץ. מדובר בעונה לוהטת גם מבחינת מחירי ההובלות בשל עומס העבודה והביקוש הרב. לכן, חשוב להזמין שירותי הובלות מבעוד מועד כדי שגם תוכלו ליהנות ממחיר זול יותר וגם מבחירה רבה יותר של תאריכים. כך תימנעו מלהתפשר על מועד שלא נוח לכם מהסיבה הפשוטה שלא נשאר שום מועד אחר.

• לארוז נכון ויעיל – לא כולנו בורכנו בכישורי סידור ולכן משימת האריזה עשויה להיות מורכבת, בלתי נעימה ואפילו מטרידה לחלקנו. חשוב להצטייד מראש בקרטונים במצב טוב (לשם כך תוכלו למצוא קרטונים משומשים או לקנות קרטונים חדשים שסביר להניח שיעמדו במשימה טוב יותר), מרקרים ומסקנטייפ, סבלנות ורוגע ולצאת למשימה. אם תרצו להפוך את התהליך לפשוט יותר, תוכלו לבחור להסתייע בחברה מקצועית שתארוז בזריזות וביעילות את כל תכולת הבית שלכם ותחסוך לכם בזמן רב ובכאבי ראש.

• לפרוק ביעילות חשוב לא פחות – אריזה היא הצד האחד של המטבע ואילו פריקה היא הצד השני, המשלים אותו. חשוב מאוד לפרוק תכולה של כל חדר באופן מסודר ולא להתפזר בין כל הארגזים הרבים. חברות מקצועיות המבצעות הובלת דירה, לעיתים גם מספקות שירותי אריזה ופריקה. במידה שבחברתם בשירות זה, חשוב לדאוג לכך שחדר השינה יחכה לכם מוכן בסופו של יום המעבר. סמכו עלינו שזהו החדר הראשון שתרצו לפגוש בדירתכם החדשה.

איך בוחרים חברה מקצועית?

זוהי עשויה להיות בחירה לא פשוטה, לכן אל תקלו ראש בבחירה. בחרו בחברה מקצועית, יסודית ואמינה. דאגו לקבל הצעת מחיר מסודרת מראש וחתומה, המספקת גם ביטוח לחפציכם. אם אינכם בטוחים באמינות החברה שאליה אתם פוני, דאגו להתייעץ חברה מתווכת טובה אשר תדאג שלא ירמו אתכם.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל