תפריט סגירה

לעבור דירה

לעבור דירהישראלים רבים יודעים איך זה לעבור דירה. החיים יכולים להיות בלתי יציבים מעט וכרוכים במעברים לא מעטים. כך למשל, סטודנט יכול לבצע מעבר דירה עם סיום החוזה שלו, ומשפחה צעירה שרוצה להתרחב קצת תקנה בית גדול ומרווח יותר. חברת האוס מציעה לכם מגוון רחב אנשי מקצוע המציעים שירותים שיעזרו לכם לבצע את המעבר הנכסף: שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, ניקיון הדירה החדשה לפני הכניסה אליה, שירותי אינסטלציה ושיפוצים או שירותי אריזה מקצועית ומהירה.

 

לעבור דירה – איך עושים זאת נכון

אנשים רבים נלחצים לקראת המעבר לדירה החדשה. במקרים רבים מדובר במעבר למקום חדש ובלתי מוכר. הלחץ של המעבר משפיע על האדם המבוגר, וקל וחומר גם על הילדים. משום כך, ישנם ילדים הזקוקים לייעץ מקצועי לפני המעבר וגם לאחריו. עם זאת, אם מבצעים את המעבר לפי הכללים הברורים, אפשר לעבור אותו בשלום. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור דירה ואף ליהנות מכך:

• עושים סדר – מעבר דירה הוא זמן מצוין לעשות סדר בבית ולהיפטר מהחפצים שאינכם זקוקים להם כמו ספרים, צעצועים, בגדים או כלים. את החפצים השמורים במצב טוב תוכלו לתרום לעמותות, ואת החפצים במצב פחות טוב – לזרוק או למחזר.

• למדוד את הדירה – זה הזמן לחקור את צפונות הדירה החדשה שלכם ולמדוד את מידותיה. כך תוכלו לדעת אם ספת הבד המרהיבה תיכנס בדיוק לפינה שרציתם ואם הארון הגדול נכנס בין שני הקירות שבחדר השינה. ככל שתקפידו על דיוק רב יותר, כן תימנעו מטעויות והפתעות בלתי נעימות בדרך.

• אריזה נכונה – אם אינכם מעוניינים להשתמש בשירותי אריזה חיצוניים, כדאי להקפיד על כמה כללים. ראשית, השתמשו רק בחומרים איכותיים עבור אריזת החפצים (קרטונים יציבים, סרט הדבקה טוב, נייר המגן על חפצים שבירים מפני נזקים). שנית, התחילו לארוז את החפצים שלא תשתמשו בהם בזמן הקרוב – ספרים ישנים, כלים לחג וכדומה.

 

לאסוף המלצות

כדי לעבור דירה בהצלחה צריכים הדיירים לא פעם להיעזר באנשי מקצוע רבים כמו מובילים, אורזים, שיפוצניקים ואינסטלטורים. לאורך כל הדרך חשוב שילוו אתכם אנשים מנוסים ומקצועיים שידעו לתת את השירות הנכון עבורכם. משום כך, כדאי לאסוף המלצות מחברים קרובים או מגולשים באינטרנט על אנשי מקצוע טובים. ולבסוף, חברה מתווכת טובה תמיד תדע להפנות אתכם לאנשים הנכונים, בייחוד אם היא פועלת במשך שנים רבות עם אנשי מקצוע העוסקים במגוון רחב של תחומים.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל