תפריט סגירה

מעבר דירה אריזה ופריקה

מעבר דירה אריזה ופריקהלאחר שחתמתם על חוזה הדירה, אתם ניצבים בפני עולם שלם של קבלת החלטות. איך לארוז? מה לארוז? ממה להיפטר? מתי להתחיל לארוז? ועוד כל כך הרבה שאלות ומטלות. משום שהזמן קצר והמשימות הן רבות, תוכלו להיעזר בחברה אשר תעשה בשבילכם את העבודה ותתאים לכם במהירות את אנשי המקצוע הנכונים. האוס היא חברה מנוסה הפועלת בקשר עם מובילים, אורזים, אינסטלטורים, חשמלאים ואנשי מקצוע רבים אחרים.

 

מעבר דירה אריזה ופריקה – היתרונות הרבים

אם אתם חולי ניקיון וסדר, תמיד תוכלו לנצל את הכישורים הללו ולהצטרף לחברה מקצועית. אם אינכם מתעניינים במיוחד בנושא, הנה היתרונות של מעבר דירה אריזה ופריקה מקצועיים:
• אם לא נותר לכם זמן – אם אתם שקועים במגוון מטלות מעבר דירה אחרות או לא יכולים לפנות מספיק זמן פנוי משום שאתם נחוצים בעבודה, שירותי אריזה ופריקה מקצועיים ידאגו לכך שכל תכולתו של הבית שלכם תיארז באופן יעיל ואפקטיבי תוך הזמן המינימלי הנחוץ לכך.

• אם אתם הולכים לאיבוד באי-סדר – עבור אנשי מקצוע מיומנים, אי-סדר הוא גולם שתוך השקעה, טיפוח וליטוש, ניתן למצוא את הפרפר שבפנים. האריזה מחייבת כישורי סידור, שלצערנו הרב, לא כולנו בורכנו בהם באופן טבעי. חלקנו הצליח לפתח אותם תוך מאמץ ולמידה, ואילו האחר טרם הספיק. כך או כך שירותי האריזה יבטיחו לכם אריזה מקצועית, יעילה ונטולת כאבי ראש (עבורכם).

• אם אתם מעוניינים באריזה ופריקה יעילה – שירותי אריזה ופריקה מקצועיים יבטיחו לכם מעבר דירה חלק ואפקטיבי. הודות לניסיון רב שנים בתחום, הם יוכלו לארוז במלוא היעילות והזריזות את תכולת הדירה, כדי שגם הפריקה תוכל להיות יעילה למדיי. אם אתם מודעים לחוש הדחיינות שלכם והנטייה הטבעית שלכם היא לפרוק מזוודה מחופשה כחודש לאחר מכן, שירותי פריקה יאפשרו לכם ביום המעבר להגיע לדירה מסודרת, נעימה וכמעט ריקה מארגזים.

 

טיפים לאריזה ופריקה DIY

אם החלטתם שאתם מעוניינים להתמודד עם אתגר האריזה בכוחות עצמכם, רצוי שתצטיידו בפנקס/מחברת, מרקר, קרטונים ומסקינטייפים. ראשית, התחילו מעריכת רשימת מלאי וציוד של תכולת הדירה בפנקס. לאחר מכן, התחילו באריזה של כל חדר בנפרד תוך הקפדה על אריזה לחוד של חפצים כבדים וחפצים שבירים. לאחר מכן, זכרו למרקר ולהדגיש את תכולתו של כל קרטון ולאן הוא מיועד בדירה החדשה. בהצלחה!

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל