תפריט סגירה

מעבר דירה בכפר סבא

מעבר דירה בכפר סבאכפר סבא היא אחת הערים המרכזיות ביותר בארץ. משום כך, מעבר דירה בכפר סבא הוא עניין נפוץ למדי. תושבים רבים מעוניינים לשדרג את תנאי המגורים שלהם, בעוד אנשים מערים אחרות רוצים לעבור לעיר וליהנות מכל היתרונות שהיא מציעה – מקומות תעסוקה טובים, מקומות בילוי איכותיים, פארקים ירוקים וקרבה לערים מרכזיות כמו הרצליה ותל אביב. חברת האוס תתווך ביניכם לבין בעלי מקצוע רבים המציעים שירותים לכל מי שמעוניין לעבור דירה ולשפר את איכות חייו.

 

דברים שכדאי לדעת על מעבר דירה בכפר סבא

כאשר אתם עוברים דירה, דעו שאינכם צריכים לעשות זאת לבד. צוות של מקצוענים מקיף אתכם מכל עבר ומוכן לעזור לכם במעבר. אלה כמה מבין השירותים הנפוצים שמהם תוכלו להפיק תועלת רבה:
• שירותי ניקיון – כולנו יודעים לקרצף את הרצפה או להשתמש בחומרי אקונומיקה לניקוי חדר האמבטיה שלנו, אך האם אנחנו יודעים להסיר כתמים קשים במיוחד? האם יש לנו בכלל זמן לכך? חברה מקצועית מציעה שירותי ניקיון לפני הכניסה לדירה החדשה. הצוות שלה משתמש בחומרים איכותיים להסרת כתמים קשים ולניקוי שהשאירו אחריהם דיירים אחרים.

• אורזים מקצועיים – אין לכם זמן לארוז לבד את כל הרהיטים והספרים שצברתם בביתכם לאורך השנים? תוכלו לקרוא לצוות של אורזים מקצועיים שיעשו זאת בקלות ובמהירות.

• שירותי אינסטלציה – רגע לפני תחילת מעבר דירה בכפר סבא הבחנתם בכתמי עובש חשודים על הקירות. מכיוון שאינכם מעוניינים לקחת סיכונים מיותרים, תוכלו לפנות לאינסטלטורים מקצועיים אשר יאבחנו את התקלה בעזרת מכשירים מקצועיים כמו מצלמה תרמית, המגיבה לשינויי חום וקור בצנרת, לאתר את הנזילה ולתקן אותה.

• שירותי חשמלאי – כדי לסדר לעצמכם מעבר לבית בטוח בכפר סבא, חשוב לבדוק את כל נקודות החשמל בבית החדש. לשם כך, ניתן לקרוא לחשמלאי מקצועי ואף להוסיף נקודות חשמל בעת הצורך.

 

להכיר את הסביבה החדשה

מבצעים מעבר דירה בכפר סבא לשכונה חדשה? או שאתם באים בכלל מהדרום? כך או כך, קחו את הזמן והתחילו להכיר את אזור המגורים החדש שלכם. פעולה זו תקל על מעבר הדירה, כך שברגע שיבואו המובילים כדי לקחת את החפצים שלכם, תוכלו לעבור בראש שקט אל מקום מוכר ואהוב.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל