תפריט סגירה

מעבר דירה טיפים

מעבר דירה טיפיםמעבר דירה אינו עניין של מה בכך. מדובר בחתימתו של פרק אחד בחיינו והסתגלות לתחילתו של פרק חדש, מרגש ומלחיץ כאחד. חברת האוס תתאים לכם את האנשים המציעים שירותי מעבר דירה למעוניינים. מדריך מעבר דירה טיפים של האוס לכל המתקשים, החוששים או חסרי הניסיון. שבו בנחת, קחו נשימה עמוקה וצאו לדרך. ואם אתם מסתבכים, תמיד תוכלו לפנות לצוות המקצועי ולבקש הכוונה.

 

מעבר דירה טיפים – לעבור דירה בראש שקט

הנה מדריך מעבר דירה טיפים שיקל על המעבר דירה שלכם. אל תשכחו למרקר את הטיפים החשובים:
• לרשום רשימות – זהו הזמן הנכון לשלוף את הפנקסים שלכם ולנער מהם את האבק. נהלו כמה שיותר רשימות מפורטות של משימות כדי שלא תלכו לאיבוד ותוכלו להישען על תכנית עבודה מסודרת. חלקו את רשימת המטלות בין כל בני המשפחה או השותפים שלכם כדי שכל אחד ידע מה תפקידו בצוות. בנוסף, הכינו רשימת ציוד ותכולה מפורטת כדי שתוכלו לסדר ולארוז בזריזות.

• אל תדחו את האריזה, אבל גם אל תתחילו אותה יותר מדי זמן מראש – חשוב להתחיל באריזה זמן מספק מראש, כדי שלא תהיו צפופים ולחוצים בזמן. יחד עם זאת, עדיף שלא להתחיל לארוז חודשיים מראש, משום שהתחושה שתיווצר לכם היא שאתם גרים במחסן או במזבלה.

• להיפטר מציוד מיותר – אין טעם להחזיק חולצה בארון שלא לבשתם למשך יותר מעונה או שתיים משום שאולי בעתיד תוכלו להשתמש בה. סביר להניח שאם לא מצאתם את המועד הנכון ללבוש אותה, כבר לא תלבשו אותה. באופן כללי, מעבר דירה הוא זמן טוב לרענן את הציוד שלנו, להיפטר מחפצים שאינם משמשים אותנו יותר ולפתוח פתח לדברים חדשים.

 

הולכים לאיבוד באי-סדר? שירותי אריזה וסדר

לא כולנו ניחנו בחוש סדר טבעי מפותח. לכן, אם אתם רוצים להקל על עצמכם, תוכלו להיעזר בשירותיהם המקצועיים של עסקים המספקים שירותי אריזה וסדר. מדובר למעשה באנשים הקרובים ביותר לאגדת "מרי פופינס" שעבורם אי-הסדר בביתכם הוא מעין ברכה מהנה. אלו יגיעו אליכם הביתה, יעברו יחד עמכם על תכולתו של הבית, יסייעו לכם להיפטר מחפצים ישנים ויארזו עבורכם בזריזות את הציוד שתחליטו להשאיר.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל