תפריט סגירה

מעבר דירה

מעבר דירההתקבלתם לעבודה חדשה באזור המרכז? רוצים לעבור לגור ליד המשפחה והחברים? זה הזמן לתכנן מעבר דירה מאורגן ומסודר. חברת האוס תקשר אתם עם מגוון רחב של נותני שירותים מקצועיים שיהפכו את המעבר שלכם לקליל ומהיר יותר. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את השירות הנכון עבורכם והצוות המקצועי יתאם לכם את החבילה הנכונה. תוכלו לבחור חבילות לעוברים דירה ולהשתמש בשירותים שיעזרו לכם לחסוך בזמן ובכסף.

 

מעבר דירה – טיפים לאריזה בטוחה

חוששים לקראת המעבר הגדול והסביבה החדשה שאליה תצטרכו להתרגל? אחת הפעולות החשובות ביותר שיש לבצע במהלך המעבר היא האריזה. אלה כמה טיפים שיסייעו לכם לארוז במיומנות:
• אורזים? השתמשו בחומרים איכותיים – אם אתם ממקמים חפצים כמו ספרים או כלי מיטה בתוך ארגזי קרטון, הקפידו להשתמש בארגזים איכותיים. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי החפצים שלכם לא יינזקו בעת המעבר, גם אם יהיה עליהם לשכב בתוך הארגזים במשך תקופה ארוכה. תוכלו לרכוש חבילה למארז הכוללת חומרים כמו ארגזים, סרט הדבקה ונייר אריזה לחפצים שבירים ועדינים.

• לפני שאורזים, זורקים – אחד היתרונות שבביצוע מעבר דירה הוא שאתם יכולים סוף כל סוף להיפטר מחפצים שלהם אינכם זקוקים עוד. התייחסו לזה כמו אל מעין ניקיון קטן לליל הסדר. ביצוע ניקיון יסודי יחסוך בארגזי האריזה ובכסף עבור שירותי ההובלה.
• לא חייבים לארוז לבד – אם אין לכם זמן או יכולת לארוז את החפצים שלכם בכוחות עצמכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית. הצוות המיומן ישמח לסייע לכם באריזת החפצים, וכן בפירוק והרכבה מחדש של רהיטים כמו שולחנות, כיסאות, ארונות וכדומה.

 

בדקו את המקום שאליו אתם נכנסים

קחו את הזמן להתרגל לדירה החדשה והריקה שלכם, והחשוב מכל – עוד לפני ביצוע מעבר דירה, עליכם לדאוג לניקיונה. אינכם רוצים להניח את ספת העור היקרה שלכם על רצפה מלוכלכת, נכון? אם אין לכם פנאי לנקות את הדירה או שאתם מוצאים את עצמכם נלחמים בכתמים המסרבים לרדת באמצעות שימוש בחומרי ניקוי, פנו לסיוע מקצועי. חברה מיומנת תשמח להעניק לכם שירותי ניקיון לפני הכניסה לדירה החדשה כמו גן שירותי ניקיון לאחר שיפוץ, במקרה שבו החלטתם לבצע שיפוץ לפני המעבר.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל