תפריט סגירה

ניקיון דירה לפני כניסה

ניקיון דירה לפני כניסהאין דבר בלתי נעים יותר מביצוע ניקיון דירה לפני כניסה לדירה חדשה. עוברי דירה רבים נאלצים להתמודד עם לכלוך שהשאירו הדיירים הקודמים, ולעתים מוצאים את עצמם נאבקים שעות על גבי שעות כדי להסיר את כל כתמי השמן מקירות המטבח, ללא הצלחה יתירה. כאן בדיוק חברת האוס נכנסת לתמונה. אם אתם מעוניינים להיכנס לבית נקי ומסודר אחרי תקופה ארוכה של אריזות ופריקות, הצוות יכוון אתכם אל האנשים המקצועיים שיבצעו את העבודה, וידאג לכך שיגבו ממכם מחירים הוגנים ולא ירמו אתכם.

 

ניקיון דירה לפני כניסה – כל היתרונות בחברה אחת

מדוע כדאי לפנות לחברה מקצועית כדי לנקות את הדירה לפני הכניסה אליה? אלה כמה יתרונות משמעותיים:
• חסכון בזמן – אם חברה אמינה ומיומנת שעושה בשבילכם את עבודת הניקיון, אין צורך לקחת יום חופש נוסף ולהסתבך עם הבוס. כי כשתגיעו אל הדירה החדשה, כבר תמצאו אותה נקייה ומצוחצחת ותוכלו למקם בראש שקט את הספה, הארונות ושאר הרהיטים.

• חסכון בכסף – אתם עלולים לבזבז כסף רב על חומרי ניקוי שבאמצעותם אינכם מצליחים להוריד את הכתמים הבעייתיים. לחברת מומחית יש את החומרים המתאימים אשר יסירו את הכתמים בקלות וביעילות.

• לדעת איך לנקות – אף על פי שלאורך השנים אנחנו צוברים סטאז' מכובד בניקוי שיש ורצפות, עדיין יש לנו מה ללמוד על מלאכת הניקוי. צוות מיומן יודע תמיד באילו חומרים להשתמש כדי לא לפגוע בציפוי היקר של שיש המטבח או האריחים.

• ניקיון לאחר שיפוץ – שיפוץ הוא דבר נהדר. כולנו אוהבים להיכנס לדירה יפה ומשופצת – בין אם מדובר בהרחבת חדר או בשיפוץ כללי. אך לאחר שהשיפוצניקים עוזבים, הם משאירים אחריהם לכלוך בכל מקום, שעמו יכולה להתמודד רק חברת ניקיון מקצועית.

 

ניקיון חשוב לבריאות

ניקיון דירה לפני כניסה אינו משמעותי רק עבור המראה האסתטי וההרגשה נעימה שהוא משרה בבית, אלא גם לשמירה על הבריאות. דירה מוזנחת שלא ניקו אותה במשך זמן רב, יכולה להיות בית מושלם עבור חיידקים המזיקים לבריאות. מעבר ללכלוך, הדירה נוטה במקרה זה לצבור אבק רב, הגורם לתגובות אלרגיות חזקות כמו התעטשויות בלתי פוסקות או קשיי נשימה לאנשים האלרגיים לאבק. כשמדובר בבריאותכם, אין מקום לפשרות. פנו לחברה מיומנת כדי להיפטר מהאבק והלכלוך אחת ולתמיד.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל