תפריט סגירה

עוברים דירה

עוברים דירהשעות רבות ומתישות של חיפושי דירה הסתיימו במעמד חתימת החוזה החדש. כעת, אתם עוברים דירה ונמצאים בעיצומם של תהליכי המעבר. ראשית, רצוי שתנשמו עמוקות, תשתו כוס מים ותצטיידו במסקינטייפ ובסכין יפנית, צוות החברים הטובים של עוברי הדירה. חברת האוס יודעת היכן תוכלו למצוא שירותי מעבר דירה איכותיים ויעילים, מכיוון שהיא עובדת עם בעלי מקצוע במשך זמן רב. הצוות של החברה ישמח לעמוד לצדכם בתהליך המעבר. מלבד זאת, היא גם מציעה מדריך טיפים קצר.

 

עוברים דירה – איך לשרוד את המעבר?

מעבר דירה הוא אינו תהליך פשוט. אם אתם עוברים דירה, רצוי שתשימו לב למטלות הבאות:
• לתכנן זמן מראש עבור מטלות המעבר – אמנם מעבר דירה עשוי להיות מעמיס כמו עבודה במשרה מלאה, אך בדרך כלל הוא נוחת עלינו כשאין לנו מספיק זמן פנוי. פתחו את היומנים שלכם ונסו לאתר את הימים הפנויים שלכם מעבודה ומעיסוקים אחרים, ימים שבהם תוכלו להקדיש את מלוא תשומת הלב בהם עבור מטלות המעבר.

• למצוא חברת הובלה מקצועית מראש – רצוי לשריין מבעוד מועד חברת הובלה מקצועית ואיכותית ובעלת ביטוח. כך תגבירו את הסיכויים שתמצאו הובלה ביום נוח ואת העובדה שתהיו הראשונים ביום ההובלה. בדרך כלל ימי העבודה של המובילים נחלקים למשמרת בוקר וצהריים. רצוי שתהיו הראשונים ביום ההובלה משום שצוות המובילים יהיה רענן ונמרץ. זכרו, אם לא תבחרו בחברה עם ביטוח, לא יהיה לכם לאן לפנות אם חלילה תכולת הדירה שלכם תינזק ביום המעבר.

• להתחיל למיין, לסדר ולארוז – מומלץ להתחיל למיין ולהיפטר מחפצים אפילו כחודש וחצי מראש. כך יהיה לכם קל להתפנות לתהליך האריזה וגם לא תיאלצו לסחוב ציוד מיותר רק כי קשה לכם להיפטר ממנו. את תהליך האריזה תתחילו לבצע באופן הדרגתי כחודש מראש, כאשר את הציוד השימושי ביותר, שמרו לימים האחרונים של המעבר.

שירותי מעבר מקצועיים

אם אתם מעוניינים לייעל את תהליך המעבר ולהקל עליכם תוכלו לבחור בשירותי אריזה ופריקה מקצועיים. לתמונת האריזה ייכנסו כוהני סדר וניקיון שימקסמו את אריזת תכולת הדירה בקרטונים ובפתרונות אחסון אחרים ביעילות ובזריזות. הם ישתמשו בכל טכניקות האריזה והסדר היעילים ביותר. אם תרצו, תוכלו לבחור גם בשירותי ניקיון מקצועיים בדירה החדשה שיקצצו את רשימת המטלות שיש לדאוג להן בעת מעבר הדירה.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל