תפריט סגירה

שיפוץ לפני מעבר דירה

שיפוץ לפני מעבר דירהבשעה טובה ומוצלחת חתמתם על חוזה דירה וכעת אתם נרגשים מההרפתקה החדשה העומדת בפניכם. כדי שההרפתקה הזו תהיה למהנה, נוחה ויעילה יותר, רצוי לדאוג ולסדר את הדירה. שיפוץ לפני מעבר דירה הוא תהליך חשוב הן לשוכרים את הבית והן למשכירים אותו. חברת האוס עובדת בשיתוף פעולה עם קבלנים מומחים ותשמח לקשר ביניכם, כך שתוכלו לקבל שירותי שיפוץ מקצועיים המועברים בידי צוות קבלנים מקצועי, אדיב, מומחה ועשיר בניסיון. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותים נוספים כמו חבילת הכול כלול או שירות SOS.

שיפוץ לפני מעבר דירה – להעלות את ערך הנכס

שיפוץ לפני מעבר דירה יכול להקפיץ את ערך הדירה בעשרות אלפי שקלים. אם אתם משכירים שבקרוב ייכנסו שוכרים חדשים לדירתם, ישנם תהליכי שיפוץ רבים שתוכלו לבחור לעשות במידת הצורך:
• צביעת קירות – מדובר בתהליך השיפוץ הסטנדרטי והיעיל ביותר. אם הקירות התקלפו, נוצר בהם עובש או סתם אם בא לכם לרענן את עיצוב הבית ולשדרג אותו, רצוי לצבוע את הקירות.

• עבודות ריצוף – אם הרצפה שלכם ניזוקה או שפשוט מתחשק לכם להחליף את האריחים הלבנים המשעממים, תוכלו לבצע מגוון עבודות ריצוף. אפשרויות הריצוף וחיפוי הרצפה הן רבות מספור, החל ממגוון ריצופי פרקט ועד להתקנת שטיח מקיר לקיר.

• שיפוץ האמבטיה – אם האמבטיה הישנה שלכם נשברה או החלה להעלות עובש, תוכלו לבחור באחד "מטיפולי השיפוץ" האפשריים. תוכלו לתקן את הסדקים הקטנים באמצעות ציפוי האמבטיה מחדש, להלביש על האמבטיה הקיימת אמבטיה חדשה קטנה יותר בתהליך מהיר למדיי או לפרק את האמבטיה ואת האריחים כדי להתקין בחדר הרחצה אמבטיה חדשה.

• עבודות חשמל – אם אתם מעוניינים להתקין שקע חדש, לתקן את השקעים הקיימים או לטפל במערכת החשמל הביתית, זכרו כי ללא החשמל, קשה מאוד לתפקד בבית. לכן, חשוב שהעבודה תבוצע בידי חשמלאי מקצועי ומנוסה שיטפל במלוא היסודיות בחשמל בבית.

 

סיימנו לשפץ? הגיע הזמן לנקות

עבודות השיפוץ מותירות אותנו עם אי-סדר, לכלוכים ולפעמים גם כתמים שקשה מאוד להסיר. קיימים מגוון פעולות ניקיון שלא ניתן לבצע ללא ציוד מכשור משוכלל ומתקדם. לכן, תוכלו להיעזר בחברת ניקיון מקצועית שתותיר את כל הדירה מצוחצחת ונקייה.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל