תפריט סגירה

שירותי מעבר דירה

שירותי מעבר דירהמעבר דירה יכול להיות לא פשוט עבור הילדים והוריהם. הוא כרוך בלחצים נפשיים בשל ההסתגלות למקום חדש, ואם לא די בכך, יש צורך לארגן את כל תכולת הדירה הישנה לקראת המעבר. בעקבות זאת, שירותי מעבר דירה של חברה מקצועית הם ברכה של ממש. שירותים אלה יכולים להקל על המעבר ולהפוך אותו למהיר יותר. חברת האוס מאגדת קרוב ל-35 בעלי מקצוע המצעים שירותים שונים לבית. הצוות מציע לכם שירות במחירים טובים והוגנים.

 

אילו שירותי מעבר דירה אפשר למצוא

לקוחות רבים אינם מסתפקים בשירותי הובלה בלבד. כך, שבניגוד לסרטים שבהם ההובלה מסתכמת במשאית גדולה שחונה על יד הבית, היום אפשר ליהנות ממגוון רחב של שירותים נוספים:
• שירותי אריזה – אין לכם זמן לארוז לבד את כל הפריטים? לא יודעים איך להתמודד עם השולחן המתקפל? אנשי מקצוע המיומנים במלאכת האריזה ישמחו לעזור לכם לעטוף את כל הרהיטים, תוך שימוש בחומרי אריזה איכותיים.

• שירותי פריקה – לאחר שלב האריזה והמעבר לדירה החדשה, מגיע הרגע לפרוק את הרהיטים ולהרכיבם מחדש. אז אם יש לכם רהיט מורכב במיוחד כמו ארון או שידה, כדאי שתשאירו את מלאכת הפירוק וההרכבה למקצוענים.

• שירותי ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה – מעוניינים לעבור לדירה חדשה ומצוחצחת? עייפים מהמעבר האין סופי? צוות מקצועי יבצע עבורכם את ניקיון הדירה באופן מושלם. העובדים המיומנים משתמשים בחומרים ובכלים הנכונים כדי להסיר כל גרגיר לכלוך, ומבצעים ניקוי גם במקומות שקשה להגיע אליהם.

• שירותי שיפוץ – כשעוברים לדירה חדשה יש צורך בשירותי שיפוץ. לעתים מדובר בבניית מרפסת חדשה, בהעברת נקודות חשמל או בהחלפת אריחים. כך או כך, אתם זקוקים לשירותם של אנשים מקצועיים כדי שיעשו עבורכם את העבודה.

 

עוברים דירה בראש שקט

במקרים רבים כדאי לשקול להזמין שירותי מעבר דירה, ולא לנסות לבצע את המעבר באופן עצמאי. כך למשל, אם יש לכם חפצים רבים להעביר לדירה החדשה, כדאי להזמין חברת הובלות כדי להעביר את כל הדברים בבת אחת, במקום לבצע נגלות – הלוך ושוב – בעזרת הרכב הפרטי ולבזבז על כך דלק. אם אינכם מכירים מובילים טובים, תוכלו לפנות לחברה המתווכת והיא כבר תפנה אתכם אל האנשים הנכונים.

שירותים בנושא:

נתקלתם בהצעה לשיפור? יש לכם הערה?

נשמח לשמוע  

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מעדיפים לדבר איתנו בטלפון? התקשר למוקד השירות

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל